Počkajte prosím...

Detail školenia


INDIVIDUÁLNE ŠKOLENIE FARBENIA -KEUNE-

Košice

11.06.2018

Pondelok

INDIVIDUÁLNE ŠKOLENIE FARBENIA S

VLASOVOU KOZMETIKOU KEUNE

 Srdečne pozývame všetkých kaderníkov na individuálne školenie farbenia.

Toto školenie radíme medzi školenia ,ktoré sú vhodné pre pokročilých kaderníkov a slúžia na to ,aby kaderník pochopil a naučil sa ako vybrať vhodný odtieň podľa farebnej typológie, ako realizovať farebnú diagnostiku ,ako vyberať farby umožňujúce krytie šedivých vlasov ,ako postupovať pri farbení a tónovaní vlasov, farebná fixácia, krytie odtieňov, ako vyberať vhodné odtiene, ktoré neutralizujú nežiaduce odlesky ,výber vhodných výrobkov a získanie správnych technologických postupov pri práci s farbami a veľa iného. Cieľom individuálneho školenia je aby absolvent vzdelávacieho programu samostatne zvládal všetky úkony s využitím nových moderných trendov pri ich výkone .Pacujete Vy na modelkách s materiálom ,ktorý určí osoba zodpovedná za školenie .

 

Harmonogram školenia

 

* 9:00 začiatok školenia – ukončenie školenia cca 17:00

* oboznámenie sa so školením

* zoznámenie sa s vlasovou kozmetikou

* počet modeliek a úkonov podľa dohody

* počet farbení min. 2 max .4

* 17:00 diskusia, zhrnutie školenia , odovzdávanie certifikátu

* 18:00 koniec školenia


Pokyny pre zúčastnených a cena


    Používate vlastné kadernícke pomôcky a materiál, ktorý využijete na školení . Podmienkou je aby ste si materiál zakúpili u nás a objednávku realizovali telefonicky aj z dôvodu ,aby kaderník a školiaci si prešli zložitosť školenia a podľa toho zvolili množstvo a druh produktu. Pri zrealizovaní objednávky Vám automaticky vzniká 20% zľava na zakúpené produkty. Pracujete výlučne s produktami od vlasovej kozmetiky Keune. Objednávku je nutné realizovať minimálne 7 dní pre termínom školenia. Kaderník si zabezpečuje vlastnú modelku ,ak ju nemáte tak ju zabezpečíme za províziu 20 €/ 1 deň. Modelka nesmie byť kaderníčkou. Ak modelka je kaderníčkou tak platiaci je povinný zaplatiť celú sumu za modelku v hodnote celého workshopu  alebo školenia . Záujemcovia a ich miesta na školenie budú rezervované až po zaplatení účastníckeho poplatku vo forme zálohy alebo plnú sumu na účet organizátora. Vyučuje sa 1 deň a to na báze po 2.alebo 1. hodinových segmentoch. Vyučovacia hodina trvá 60 minút. Klient musí prísť na hodinu načas a dodržiavať dohodnutý termín. Ak hodina je klientom zrušená a bez oznámenia sa nedostaví na hodinu ,tak sa mu automaticky započítava ako použitá a nemá nárok na náhradu. Školenia sa môžu zúčastniť záujemcovia, ktorí sú vyučený výlučne v danom obore. Účastníci školenia získavajú pamätný list o absolvovaní školenia.

   Cena školenia je 340 €/deň .Pri úhrade plnej sumy 340 € bankovým prevodom Vám vzniká zľava 10% (suma po zľave je 306 € ). Pri rezervovaní Vášho miesta na školenie formou zálohy zvyšnú sumu doplácate na mieste.(10 € záloha ,doplatok 330 € na mieste konania školenia).

Školenie je možné si zadovážiť aj formou základného balíka vlasovej kozmetiky KEUNE a to v sume 1000 €. Cena balíka je pre kaderníka kde vzniká nárok na 20% zľavu a získava školenie spoločenských účesov zdarma.

 

    V prípade ,že je nutné vycestovať k Vám na miesto konania (k Vám do salónu) z mesta Košice tak Vám budú vyúčtované náklady za phm a to 0,30/km a následne dĺžka trasy ak presiahne 200 km tak klient hradí školiacemu aj ubytovanie.

Organizátor hradí 

   Občerstvenie ( obed, káva ,minerálka )

 

                                                       Tešíme sa na Vás

S úctou team školiaceho centra Hair Clinic Daniela s.r.o.

Harmonogram školenia nájdete tu

Prihlásiť sa

Napíšte svoj e-mail a my Vám pošleme link pomocou ktorého si heslo zresetujete.

Poslať link