Počkajte prosím...

Detail školenia


ZÁKLADNÉ ŠKOLENIE FARBENIA S VLASOVOU KOZMETIKOU KEUNE

KOŠICE

02.07.2018

Pondelok

ZÁKLADNÉ ŠKOLENIE FARBENIA S

VLASOVOU KOZMETIKOU KEUNE

 Srdečne pozývame všetkých kaderníkov základné školenie farbenia.

Toto školenie radíme medzi školenia ,ktoré sú vhodné pre začínajúcich kaderníkov a kaderníkov ,ktorí chcú získať nové informácie ohľadne produktov vlasovej kozmetiky Keune a získal základné vedomosti o farbení vlasov. Na tomto školení nepracujete.

 

Harmonogram školenia

 

* 9:00 začiatok školenia – ukončenie školenia cca 17:00

* oboznámenie sa so školením

* zoznámenie sa s vlasovou kozmetikou

* zoznámenie sa so základmi farbenia

* počet farbení max .2

* 17:00 diskusia, zhrnutie školenia , odovzdávanie certifikátu

* 18:00 koniec školenia

Pokyny pre zúčastnených a cena


    Záujemcovia a ich miesta na školenie budú rezervované až po zaplatení účastníckeho poplatku vo forme zálohy alebo plnou sumou na účet organizátora. Vyučuje sa 1 deň a to na báze po 2.alebo 1. hodinových segmentoch. Vyučovacia hodina trvá 60 minút. Klient musí prísť na hodinu načas a dodržiavať dohodnutý termín. Ak hodina je klientom zrušená a bez oznámenia sa nedostaví na hodinu ,tak sa mu automaticky započítava ako použitá a nemá nárok na náhradu. Školenia sa môžu zúčastniť záujemcovia, ktorí nie sú vyučený v danom obore. Účastníci školenia získavajú pamätný list o absolvovaní školenia.

   Cena školenia je 40 €/deň . Pri rezervovaní Vášho miesta na školenie formou zálohy zvyšnú sumu doplácate na mieste.(10 € záloha ,doplatok 30 € na mieste konania školenia).

Školenie je možné si zadovážiť aj formou balíka vlasovej kozmetiky KEUNE a to v sume 260 €. Cena balíka je pre kaderníka kde vzniká nárok na 20% zľavu .

Pokiaľ máte záujem sa stať klientom spoločnosti Keune tak Vám vzniká nárok na účasti spoločenských účesov zdarma. Viac informácii na predajnom mieste Hair Clinic Daniela s.r.o.

    

Organizátor hradí 

   Občerstvenie (káva ,minerálka )

 

 

 

Tešíme sa na Vás

S úctou team školiaceho centra Hair Clinic Daniela s.r.o

Harmonogram školenia nájdete tu

Prihlásiť sa

Napíšte svoj e-mail a my Vám pošleme link pomocou ktorého si heslo zresetujete.

Poslať link