Počkajte prosím...

Detail školenia


WORKSHOP A JEHO TECHNIKY TVORBY SPOLOČENSKÝCH ÚČESOV

Nitra

26.03.2018

Pondelok

Worskhop a jeho techniky tvorby spoločenských účesov v

Nitre s dátumom 26.3.2018

Obsahová náplň školenia

   Workshop je určený pre záujemcov o tvorbu spoločenských účesov. Na tomto workshope sa dozviete čo je potrebné pre Vašu prácu .Naučíte sa, techniky formou step by step a to techniky od jednoduchého tupírovania, natáčanie, kulmovanie, uhladzovania, rozdeľovania sekcií a riešenie tipológie. Kaderníčka pracuje na modelke a nie na umelej hlave čo je veľmi dôležite kde si taktiež prejdeme tip ,hrúbku ,farbu a dĺžku vlasov.

   Zámerom workshopu je nadobudnutie základných zručností v oblasti kaderníckych techník tvorby účesov na dennú alebo špeciálnu príležitosť. Techniky trénujete spolu so školiteľom na vašich modelkách .Je už na Vás či prídete s modelkou a budete pracovať ,alebo iba načúvať. Na workshop je potrebné si priviesť modelku s polodlhými až dlhými vlasmi, na farbe vlasov nezáleží. Náklady späté s modelkou ,stravou a materiálom si kaderník hradí sám.

   So sebou si prineste sponky, vlásenky, žehličku na vlasy, ozdoby do vlasov, lak na vlasy lesk na vlasy, sieťky do vlasov, predlžovací kábel, poznámkový zošit

Harmonogram workshopu

-začiatok od 9:00

od 13:00 do 14:00 obed

-ukončenie o 16:00

-odovzdávanie pamätného listu od 16:00 do 16:30

-rozchod 16:30

 

 

Pokyny pre zúčastnených

    Používate vlastné kadernícke pomôcky a materiál, ktorý využijete pri tvorbe spoločenských účesov na modelkách .Materiál si môžete po vzájomnej dohode zakúpiť aj u nás. Podmienkou je aby ste objednávku realizovali minimálne 7 dní pre termínom školenia. Kaderník si zabezpečuje vlastnú modelku ,ak ju nemáte tak ju zabezpečíme za províziu 20 €/ 1 deň. Modelka nesmie byť kaderníčkou.  Ak modelka je kaderníčkou tak platiaci je povinný zaplatiť celú sumu za modelku v hodnote celého workshopu  alebo kurzu .Modelka by mala mať súmernú postavu ,usmievavý vzhľad a oblečenie prispôsobené spoločenskému účesu (elegantné oblečenie). Záujemcovia a ich miesta na kurz budú rezervované až po zaplatení účastníckeho poplatku vo forme zálohy alebo plnú sumu na účet organizátora. Doplatok za konkrétny kurz uhradíte na mieste konania. Ak sa rozhodnete zaplatiť plnú sumu tak Vám vzniká zľava 15%.Vyučuje sa 1 deň a to na báze po 2. alebo 1. hodinových segmentoch. Vyučovacia hodina trvá 60 minút. Klient musí prísť na hodinu načas a dodržiavať dohodnutý termín. Ak hodina je klientom zrušená a bez oznámenia sa nedostaví na hodinu, tak sa mu automaticky započítava ako použitá a nemá nárok na náhradu. Školenia sa môžu zúčastniť aj záujemcovia, ktorí nie sú vyučený v danom obore. Účastníci workshopu získavajú pamätný list o absolvovaní školenia.

   Cena workshopu je 70 €/deň (platíte zálohu 10 € bankovým prevodom).Pri úhrade v plnej výške bankovým prevodom-zľava 15% (suma po zľave je 59,5€ ). Bankový prevod pri 15% zľave je možné zrealizovať do 15.3.2018.

Organizátor hradí

   Občerstvenie ( káva ,minerálka )

Tešíme sa na Vás 

S úctou team školiaceho centra Hair Clinic Daniela 

Harmonogram školenia nájdete tu

Ľutujeme, toto školenie je vypredané.

Môžete si vybrať iné školenie.

Prihlásiť sa

Napíšte svoj e-mail a my Vám pošleme link pomocou ktorého si heslo zresetujete.

Poslať link